Poster Gazeta Harry Potter “The Daily Prophet”

Poster Gazeta Harry Potter “The Daily Prophet”

750 L

Një poster për cdo fans të Harry Potter.

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Materiali

Letër Karton

Poster me faqe nga gazeta e filmit Harry Potter. Një version me titullin “Escape from Azkaban” dhe një version me titullin “The Boy Who Lived” Fansat e Harry Potter do e pëlqenin një dhuratë të tillë.

Produkte të tjera nga Harry Potter mund ti gjeni këtu.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Gazeta Harry Potter “The Daily Prophet””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0