Kuti Muzike Harry Potter

Kuti Muzike Harry Potter

1,200 L

Kuti muzike me dizajn dhe kolonën zanore të ‘Harry Potter’

(1 shqyrtim nga klient)

Informacion shtesë

Përmasa 64 × 50 × 40 mm
Ngjyra

E zezë

Materiali

Dru

Melodia: John Williams – Hedwig’s Theme

Harry Potter si personazhi juaj i preferuar në një kuti muzike druri me gdhendje dhe tinguj muzikor nga seriali gjendet tani tek ne gati per tu paketuar si nje dhurate vertet e bukur. Harry Potter është një seri prej shtatë romanesh fantazi të shkruara nga autorja britanike J. K. Rowling. Një seri e shumë zhanreve, duke përfshirë fantazinë, dramën, moshën madhore dhe historinë e shkollës britanike.

1 review for Kuti Muzike Harry Potter

  1. jonihasimja

    Ide fantastike per dhurate dhe shume cilesore.

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0