Unaza Lord Voldemort

Unaza Lord Voldemort

700 L

Ka stok

Unazë e punuar me detaje dhe me gur të zi e personifikuar me personazhin e Lord Voldermort. Aksesor i cili nuk do ti humbasi kurrë vlera simbolike që ka.

Informacion shtesë

Përmasa 66 mm
Materiali

Aliazh Bakri

Unazë e punuar me detaje që perzonalizojnë personazhin e Lord Voldermort. Dekoruar me gur të zi duke i dhënë një pamje tepër fine pamjes suaj në momentin që do ta mbani veshur këtë unazë. Fansat e Harry Potter do ta dëshironin ta kishin një dhuratë të tillë pasi kuptimi që ajo mbart është tepër i rëndësishëm për ta. Zgjedhje ideale si dhuratë për djem dhe për vajza.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unaza Lord Voldemort”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0