Kuti Muzike Amelie

Kuti Muzike Amelie

1,200 L

Ka stok

Kuti Muzike e personalizuar me imazhin dhe tingujt nga ‘Amelie’.

Kompozimi muzikor: La valse d’ Amelie – Yann Tiersen

Informacion shtesë

Përmasa 64 × 50 × 40 mm
Ngjyra

Kafe

Materiali

Dru

Kuti druri e personalizuar me imazhin dhe tingujt muzikor të “Amelie”. Sa mire do te personalizohej kjo dhurate me nje femer. Historia ka te bej me një vajzë franceze të turpshme, të çuditshme të quajtur Amelie (Audrey Tautou), e cila vendos se qëllimi i saj i ri në jetë është të bëjë gjëra për të përmirësuar jetën e njerëzve. Amélie është një emër femëror francez, që rrjedh nga emri gjermanik Amalia. Varianti i formës Amelie përdoret jashtë botës frankofone, ndonjëherë nga francezët.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Amelie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0