Unazë Argjendi Ginkgo Leaf

Unazë Argjendi Ginkgo Leaf

1,500 L

Vetëm 1 stok

Në artin dekorativ japonez, gjethja dalluese e Xhinko në formë ka bartur simbolikë së bashku me bukurinë e saj të veçantë:

xhinko ka qenë një simbol i jetëgjatësisë (pema mund të jetojë për një mijë vjet) dhe e një qëndrueshmërie më të thellë (katër xhinko i mbijetuan shpërthimit në Hiroshima dhe janë ende në rritje sot).

Informacion shtesë

Peshë 2.25 g
Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Argjendi Ginkgo Leaf”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0