Unazë Argjendi Lule Kumbulle

Unazë Argjendi Lule Kumbulle

1,500 L

Vetëm 1 stok

Lulja e kumbullës është simbol i ardhjes së pranverës dhe ditëve me diell prandaj sa herë që ta vendosni në gisht do ju fali ngrohtësi.

Informacion shtesë

Peshë 2 g
Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Argjendi Lule Kumbulle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0