Unazë Argjendi Moon & Star

Unazë Argjendi Moon & Star

1,500 L

Moon & Star ring

Unazë argjendi me yll dhe hënë është perfekte për t’i shtuar një prekje shkëlqimi qiellor dorës suaj.

Informacion shtesë

Materiali

Argjend

Modeli

Modeli 01, Modeli 02, Modeli 03

Pa errësirën, ne nuk do të mund t’i shihnim yjet. E frymëzuar nga gjithçka që shkëlqen në qiellin e natës, kjo unazë argjendi është vërtet ndriçuese. E përfunduar me një hënë dhe yll verior të veshur me gur, unaza jonë me fund të hapur është perfekte për t’i shtuar një prekje shkëlqimi qiellor kutisë suaj të bizhuterive.

Kjo unazë vjen e shoqëruar me kutinë e saj duke qënë në këtë mënyrë dhurata perfekte. Ju mjafton të kryeni porosinë dhe për të gjitha detajet e tjera do të kujdesemi ne. Nëse e dashura juaj e pëlqen shumë një unazë argjendi moon & star tanimë mund ta gjeni te ne. Për të kompletuar dhuratën në total ne do të bëjmë të mundur të shkruajmë edhe një dedikim me fjalët tuaja.

Përsa i përket përmasave të gishtit mos u shqetësoni fare! Unazë me masë fleksibël për shkak të hapjes që ajo ka. Keni mundësi ta shtrëgoni si edhe ta zgjeroni në varësi të madhësisë së dëshiruar. Një gjë është e sigurt, keni për ta pëlqyer shumë dhe ka për tu dukur shumë bukur në dorë.

Unazë argjendi me yll dhe hënë. Ndërthurja e tyre duket perfekte në dorën tuaj. Kjo unazë argjendi unike është një nga ato aksesor që një vajzë duhet patjetër ta ketë. Stil minimalist por njëkohësisht edhe tepër fine. E përshtatshme si dhuratë për të gjitha vajzat dhe gratë. Nëse ti po kërkon një unazë argjeni për mamin, unazë argjeni për motrën, unazë argjendi për kushurirën, unazë argjendi për shoqen, unazë argjendi për të dashurën, me këtë unazë do të nderohesh.

Moon & Star ring

Ylli dhe gjysmëhëna shihen shpesh si një simbol – edhe pse jozyrtar – i fesë islame. Ky simbol shfaqet në flamujt e shumë vendeve myslimane dhe shpesh përdoret për t’iu referuar Islamit në kulturën popullore. Për këtë arsye, emoji i Yllit dhe Gjysmëhënës ☪️ përdoret shpesh për t’iu referuar Islamit dhe muslimanëve.

Kjo unazë argjendi mund të jetë zgjedhja juaj si dhuratë për një motër muslimane. Moon & Star ring si dhuratë për një muslimane mund të jepet për shkak mirënjohje, falenderimi, feste etj Gjithashtu mendojeni si një opsion kur të jeni në kërkim të një dhurate për bajram. Personat që i përkasin fesë islame shkëmbejnë shumë dhurata gjatë festës së bajramit dhe një unazë argjendi me gur është një alternativë shumë e mirë.

Këtë unazë me yll dhe hënë mund ta mbani veshur në përditshmëri por edhe në raste speciale. Bie shumë në sy pasi ka një stil unik. Kur zgjidhni unaza mos kini parasysh vetëm materialin pasi sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë ndryshon edhe moda. Mbani parasysh të zgjidhni unaza me stil të veçantë dhe unaza që janë në modë. Duke bërë zgjedhje të tilla ju keni akoma më shumë opsione për ti përshtatur ato me karakterin tuaj dhe ti kombinoni me veshjet tuaja.

Para së gjithash, për shumë prej nesh veshjet casual janë një gjë e përditshme, kështu që është e rëndësishme që të jeni në gjendje të stiloni pamjen tuaj në një mënyrë që të dallohet nga turma. Çfarë mënyre më e mirë sesa të shtoni disa unaza të dizajnuara minimaliste që do të rifreskojnë menjëherë pamjen tuaj dhe do t’i japin një prekje moderne veshjes tuaj.

Unaza të grumbulluara për një stil modern dhe në modë

Një nga dëshirat më të mëdha në botën e unazave të modës është tendenca e grumbullimit që ne absolutisht e duam. Pse e duam? Duket kaq origjinale dhe jo e zakonshme. Plus, gjithmonë mund të blini një grup unazash që ju duhet vetëm t’i vendosni në gishta dhe jeni gati për të shkuar! Ju mund t’i stiloni këto unaza delikate me disa unaza në përmasa midi për të krijuar një stil shumë në modë grumbullimi. Këto lloj unazash janë të shkëlqyera për veshjet e rastësishme, romantike dhe vajzërore. Një përzierje e bukur e unazave të ndryshme në madhësi ose dizajn për ta bërë pamjen tuaj më interesante dhe tërheqëse.

 

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Argjendi Moon & Star”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0