Vathë Argjendi Star

Vathë Argjendi Star

1,400 L

Vetëm 1 stok

Vathë yll për tu mbajtur nga vajza yje dhe për të plotësuar pamjen tuaj rrëzëllitëse deri në detajet më të vogla por që bëjnë diferencën.

Informacion shtesë

Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vathë Argjendi Star”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0