Varëse Heart

Varëse Heart

1,100 L

Vetëm 1 stok

Varëse për femra elegante dhe e veçantë. Zinxhir në ngjyrë floriri dhe zemra e dekoruar me gur i jep pamjes suaj hijeshi. Dhuratë që çdo vajzë, grua do ta dëshironte!

SKU: 10274 Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Materiali

Zirkon

Bizhuteritë janë mikesha më e ngushtë për çdo vajzë. Mund të kombinohen sipas veshjes dhe rëndësisë që ti do ti japësh pamjes tënde. Për ta patur sa më të lehtë zgjedhjen për dhuratë kur  mendon një femër, grua dije që një aksesor i tillë nuk zhgënjen kurrë. Sidomos në ato raste kur jemi të dyzuar se çfarë dhurate të bëjmë tek ata persona të cilëve nuk ja njohim mirë shijet. Rasti konkret është loja e secret santa që bëhet për festat e fundivitit dhe dhuratat që do ndani mes njëri tjetrit. The Giftery ju ofron pafund mundësi që ju të zgjidhni se çfarë do të blini për kolegen, mësuesen, edukatoren etj. Kjo varëse ka një zinxhir të holl tepër fin dhe zemrën e punuar me gur.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Varëse Heart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0