AnyCast M2 Plus

AnyCast M2 Plus

2,000 L

Vetëm 1 stok

Anycast është një pajisje teknologjike e cila ju vjen shumë në ndihmë me funksionet që ka. Kjo pajisje bën të mundur lidhjen nga celulari në televizor vetëm me anë të wifi. Nga një ekran i vogël do të keni mundësinë për të parë video / lojëra / filma të ndryshëm / live sport etj. në një ekran më të madh. Nëse televizori juaj nuk mund të lidhet me internetin ju nuk do mund të keni akses në shumë shërbime, kështu që mjafton të keni Anycast, wifi dhe smartphone.

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

AnyCast M2 Plus bën të mundur shfaqjen e ekranit të celularit tuaj me TV.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “AnyCast M2 Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0