JBL GO3 Bluetooth Speaker

Ofertë!

JBL GO3 Bluetooth Speaker

Çmimi origjinal qe: 5,000 L.Çmimi i tanishëm është: 4,200 L.

JBL GO3 është një altoparlant wireless, me audio të cilësisë së lartë.

SKU: 10214 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 88 × 75 × 41 mm

JBL GO 3 është një altoparlant Bluetooth, me audio të cilësisë së lartë, Bluetooth 5.1 dhe me fuqi maksimale 4.2W. Altoparlanti është i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri kështu që ju mund ta sillni atë kudo. Transmeton muzike pa tel përmes Bluetooth-it për deri në 5 orë tingull të vazhdueshëm me cilesi JBL. Krijuar në dizanje tërheqëse.

  • Bateria: 5 orë
  • Bluetooth: 5.1
  • Kundra ujit: Po
  • Fikje automatike: Po

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “JBL GO3 Bluetooth Speaker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0