Brez Llastiku Fizioterapik

Brez Llastiku Fizioterapik

1,000 L

Vetëm 1 stok

Brez elastik për tu vendosur në bel me ndikim fizioterapik.

SKU: 10074 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Karakteristikat: 1. Magnetë që ndihmojnë lëvizjen e gjakut. 2. Me vetëngrohje nga paneli I mbrapëm me përbërje Neopreni. 3. I rehatshëm dhe I rregullueshëm. 4. 2 llastiqe anësore për ta shtrënguar ose liruar më shumë në një nivel rehatie sa më të mirë. 5. Mbështetet përgjatë mesit për të siguruar suport për njerëzit me dhimbje shpine. 6. Magnetët e vendosur në mënyrë strategjike për të lehtësuar dhimbjet e shpinës.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Brez Llastiku Fizioterapik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0