Mbajtëse Bizhuterish

Mbajtëse Bizhuterish

1,600 L

S’ka stok

Mbajëtse bizhuterish me tre hapësira të ndryshme dhe me një pjesë pasqyre duke e bërë shumë komode. Vjen në ngjyrë të gjelbër royal dhe e përbër nga materiali i kamoshit.

SKU: 10006 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 150 × 125 × 100 mm
Materiali

Kamosh

Ngjyra

Jeshile Royal

Mbajëtse bizhuterish me tre hapësira të ndryshme dhe me një pjesë pasqyre duke e bërë shumë komode. Vjen në ngjyrë të gjelbër royal dhe e përbër nga materiali i kamoshit.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Bizhuterish”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0