Syze Full-frame Aofly

Syze Full-frame Aofly

2,200 L

Vetëm 1 stok

Syze nga marka AOFLY me modelin full frame

SKU: 10048 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Marka Aofly është një markë prestigjoze me dizajn italian. Këto syze dielli për meshkuj janë të polarizuara, me mbrojtje UV400, kundër thyerjes nga tronditjet, dhe një skelet me dizajn unik. Syzet vijnë bashkë me paketimin e tyre dhe aksesorët përkatës të cilët janë: këllëfi, lecka për pastrim, manuali i shpjegimit të syzeve, testues polarizimi dhe ganxhë për tu lidhur me cantën apo ndonjë vend tjetër. Dhurata ideale e kompletuar në detaje për veten apo për një person tjetër. Polarizimi heq reflektimet e diellit nga sipërfaqet e ndryshme (metalike, rrugë te lagura, makinat, xhamat, pasqyrat etj.) duke mbrojtur syrin. Skeleti i syzeve është i stilit Full Frame me ngjyrë dhe refleks të zi. Shumë të lehta dhe nuk të lodhin syrin.

Syzet e diellit mund të jenë një ide shumë e mirë edhe si dhuratë për një person që ka ditëlindjen në verë. Jo vetëm që do ti dhurosh diçka por je duke bërë zgjedhjen e duhur për shëndetin e personit në fjalë. Mjafton vetëm të dini se çfarë i pëlqen dhe do ta keni më të lehtë për të vendosur se kë do të blini. Syzet e diellit janë të kompletuara deri në detajet më të vogla pasi kanë paketimin e tyre të personalizuar. Kjo gjë është edhe një formë garancie për cilësinë që këto syze kanë. Modelet që do të gjeni tek ne janë për të dyja gjinitë ose edhe uniseks.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Full-frame Aofly”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0