Stilolaps 4 në 1

Stilolaps 4 në 1

500 L

Vetëm 1 stok

Stilolaps multi funksional me 4 funksione. Stilolaps / Gominë Touch / Elektrik / Stendë për celular.

SKU: 10033 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

Jeshile

Materiali

Plastik

Stilolaps jo normal! Cunat dhe gocat që ushtrojnë një zanat kanë nevojë patjetër për një stilopas të tillë i cili i hyn në punë gjithmonë. Detajet e vogla gjithmonë bëjnë diferencën!
Multi funksionale si:

  • Stilolaps
  • Gominë Touch
  • Elektrik
  • Stendë për celular

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilolaps 4 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0