Çantë South Park

Çantë South Park

2,500 L

Vetëm 1 stok

Çantë “South Park”. Për të gjithë fansat e South Park që duan të duken cool!

SKU: 10009 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 400 × 300 × 150 mm
Materiali

Dok i Gomuar

Çantë shpine “South Park”. Për të gjithë fansat e South Park që duan të duken cool! Hapësirë e mjaftueshme dhe material i mirë kundra shiut.

Historia e South Park ka filluar qe në 1992 kur Trey Parker dhe Matt Stone u takuan në klasën e tyre të filmit në Universitetin e Kolorados në Boulder. Ata bënë një temë të shkurtër të animuar të quajtur Jesus vs. Frosty. Filmi i shkurtër kishte personazhe që ishin të ngjashëm me personazhet kryesore në South Park të cilët shfaqen në ditët e sotme. Nëse keni miq admirues të south park bëhuni gati ti bëni një dhuratë speciale të cilën e gjeni vetëm tek ne.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë South Park”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0