Kuletë për Picks + 16 picks të butë

Kuletë për Picks + 16 picks të butë

1,600 L

Vetëm 1 stok

Kuletë lëkure e pajisur me 16 penza të buta për të luajtur në kitarë.

SKU: 10004 Kategori: ,

Informacion shtesë

Materiali

Lëkurë

Ngjyra

E zezë

Llojet e ndryshme të penzave për kitare bëjnë një ndryshim në tonin dhe luajtjen e tingujve tuaj. Materiali i përdorur për penzat, trashësia e tyre, forma dhe tekstura e kapëses luajnë të gjitha një rol të rëndësishëm në tinguj. Aq sa është e rëndësishme të zgjidhni penzat e duhura duhet edhe ti mbani me kujdes në kuletën e tyre. Kjo dhuratë vjen në formën 2 në 1. Do të ishte një dhuratë e vecantë për cdo person që luan kitar.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuletë për Picks + 16 picks të butë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0