Broly Action Figure

Ofertë!

Broly Action Figure

Çmimi origjinal qe: 3,500 L.Çmimi i tanishëm është: 3,000 L.

Vetëm 1 stok

Action figure Broly, një kukull me gjatësi 20 cm e sjellë për ju nga Gifi në këtë version unik dhe në sasi të limituar.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Përmasa 200 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Broly Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0