Kuti Muzike Game of Thrones

Kuti Muzike Game of Thrones

1,200 L

Vetëm 1 stok

Kuti muzike me kolonën zanore të serialit Game of Thrones. Cdo fans i GoT do donte të kishte një dhuratë të tillë.

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Ngjyra

E zezë

Muzika: A Song of Ice and Fire – Ramin Djawadi

Kuti muzike me kolonën zanore të serialit Game of Thrones. Game of Thrones është një serial televiziv dramë fantazi amerikan i krijuar nga David Benioff dhe D. B. Weiss për HBO. Game of Thrones përdori shtatë shkrimtarë gjatë gjashtë sezoneve të tij. Benioff dhe Weiss shkruan shumicën e episodeve të çdo sezoni. Sa bukur do të dukej si një aksesor dekorues dhe me një vlerë shumë të madhe, kjo kuti muzike në shtëpinë tuaj. Muzika që e shoqëron është A Song of Ice and Fire – Ramin Djawadi. Ne ju japim ide dhurate ndërsa ju bëni zgjedhjen tuaj për një person që është fans i game of thrones.

Dhurata me Games of thrones ju keni mundësi të gjeni te The Giftery siç është edhe rasti i kësaj kuti muzike. Kjo kuti druri është e skalitur me fjalët Winter is coming në pjesën e brenshme të kapakut ndërsa në pjesën e jashtme shkruhet Game of Thrones. Sapo ta shikoni këtë produkt do ta adhuroni. Dhuratë e vogël që do të bëj shumë të lumtur një fans apo dashamirës të serialit. Mund të jetë një zgjedhje si dhuratë në çdo rast gëzimi. Ka për tu pëlqyer shumë kurdo që të jetë.

Aksesorë me game of thrones. E kishit menduar më parë që do të mund të gjenit produkte të personalizuara me game of thrones? Rasti i kësaj kuti muzike druri e bën akoma më të veçantë kuptimin e një dhurate unike. Duke qenë se shoqërohet nga tinguj muzikor e bën atë të jetë një dhuratë që dhuron emocion, dhe ku ka më bukur sesa kaq.

Kjo kuti muzike me game of thrones është një punim druri me dorë. E punuar deri në detajet më të vogla për të sjellë në pah një vepër arti. Pasi skalitja në dru në vetvete përbën art. Punimi i tillë i jep idenë e një stili antik dhe vintage duke e bërë në këtë mënyrë akoma edhe më të bukur. Ide dhurate e përshtatshme qoftë për djem ashtu edhe për vajza. Aksesor dekorues që përshtatet për të gjithë.

Kuti druri me muzikë është një nga produktet tona më të shitura. Kuti me muzikë interesante, kuti me shkrime të skalitura, kuti me figura të gdhendura quajeni si të doni! Në fund të fundit ajo përbën një dhuratë ideale për këdo. Mundësitë për të zgjedhur janë të shumta. Hidhini një sy duke klikuar këtu dhe mund të zbuloni edhe personazhet tuaja më të dashur të gdhendur në një kuti druri. Dhuratat e personalizuara e bëjnë gjithmonë diferencën dhe kanë vlerë më të madhe.

Ja vlen seriali GOT për tu ndjekur?

Njerëzit shihnin si personazhet e tyre të preferuara kërkonin dashuri, shpengim dhe hakmarrje, ndërsa të tjerë vriteshin në mënyrë të tmerrshme gjatë procesit. GOT paraqiti skena legjendare të veprimit që vënë standardin për dhunën në televizion. Edhe pse shfaqja ka mbaruar, nuk ka dyshim se Game of Thrones është ende e vlefshme për t’u parë. Në këtë mënyrë ai ka fituar shumë fansa që mezi presin të dalin seritë e reja.

Game of Thrones përdori shtatë shkrimtarë gjatë gjashtë sezoneve të tij. Benioff dhe Weiss shkruan shumicën e episodeve të çdo sezoni. Një autor i Këngës së Akullit dhe Zjarrit George R. R. Martin shkroi një episod në secilin nga katër sezonet e para. Martin nuk shkroi një episod për sezonet e mëvonshme, pasi ai donte të përqëndrohej në përfundimin e romanit të gjashtë.

Northern Ireland Screen, një agjenci qeveritare e Mbretërisë së Bashkuar financuar nga Invest NI dhe Fondi Evropian i Zhvillimit Rajonal, ndihmoi në financimin e Game of Thrones. Tourism Ireland ka një fushatë marketingu me tema të Game of Thrones të ngjashme me reklamat e Lidhura me Tolkien të Zelandës së Re.

A është GOT një histori e vërtet?

Por, ndërsa epika e George R.R. Martin mund të ketë të gjitha kurthet e një bote fantasike dhe të dhunshme, komploti aktual i serisë bazohet në realitet. Pjesa më e madhe e aksionit në Game of Thrones zhvillohet në Westeros. Autori i serisë George R.R. Martin ka deklaruar se Westeros është i bazuar në Britaninë mesjetare, por si një kontinent i madhësisë së plotë që është afërsisht i njëjtë me madhësinë reale të Amerikës së Jugut.Video

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Game of Thrones”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0