Çantë Termus v2.00

Çantë Termus v2.00

1,100 L

Ka stok

Çantë Termus versioni kuq e zi.

SKU: 10110 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 235 × 130 × 190 mm
Ngjyra

E zezë

Materiali

Oxford

Çanta termike versioni numër 2 tek ne vjen me hapësirë më të madhe dhe me një dizajn të ri. Mbani ushqimin e ngrohtë për në punë gjatë ditëve të ftohta dhe të freskët gjatë verës. Shumë praktike dhe komode për tu marrë kudo me vete.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë Termus v2.00”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0