Byzylyk Dragonball

Byzylyk Dragonball

650 L

Ka stok

Byzylyk me simbolin kryesor të Dragon Ball. Punim i detajuar dhe tepër praktik për tu vendosur në dorë në gjerësi të ndryshme. Dhuratë ideale si për vajza edhe për djem.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Dragonball”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0