Zinxhirët Magjik të Kurapika HxH

Zinxhirët Magjik të Kurapika HxH

1,000 L

Vetëm 1 stok

Kurapika, është e mbijetuara e fundit e Klanit Kurta. Ai është një gjuetar i listës së zezë dhe udhëheqësi aktual i organizatës së themeluar nga Light Nostrade. Zinxhirët magjik janë simboli kryesor i këtij personazhi. Aksesor i cili mund të përdoret si unazë ose varëse.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Hunter x Hunter”

Informacion shtesë

Materiali

Aliazh Zinku

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Zinxhirët Magjik të Kurapika HxH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0