Vathë Fusioni Potara

Vathë Fusioni Potara

500 L

Vathët Potara janë vathë të veshur nga Supreme Kais dhe nxënësit e tyre. Dhuratë ideale për çdo fans të Gokut dhe jo vetëm. Këto vathë janë kaq cool, unik dhe fin në të njëjtën kohë.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragonball”

Informacion shtesë

Përmasa 15 mm
Materiali

Aliazh Zinku

Ngjyra

E verdhë, Jeshile

Vathe Fusioni Potara janë vathë të veshur nga Supreme Kais dhe nxënësit e tyre. Pavarësisht se janë veshur në mënyrë të rastësishme, ato kanë veti të jashtëzakonshme, duke lejuar dy individë të bashkohen ose duke lejuar mbajtësin të përdorë Unazat e Kohës.

Potara Fusion është një teknikë e fuqishme Fusion duke përdorur vathët Potara. Për ta kryer atë, dy individë afër duhet të mbajnë një vath të vetëm, por në veshë të kundërt. Ata do të tërhiqen automatikisht me njëri-tjetrin derisa të lidhen, pastaj të bashkohen. Siç tregohet me Shin dhe Kibito, vathët nuk duhet të jenë nga i njëjti grup në mënyrë që kjo të funksionojë. Është interesante se vathi i Kibito (blu në anime) bëhet ngjyra e vathit të Shin (e verdhë) pas shkrirjes.

Nëse shkrirja ndodh pa një Kai Supreme, shkrirja zgjat vetëm një orë; kjo zvogëlohet më tej nëse qenia e shkrirë është aq e fuqishme saqë fuqia që mban shkrirjen përdoret. Në manga, Fused Zamasu e kapërceu këtë dobësi duke qenë shkrirja e dy të njëjtit person.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vathë Fusioni Potara”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0