Byzylyk Naruto

Byzylyk Naruto

650 L750 L

Byzylyk unisex me simbole nga Naruto. Sa mirë do të ishte që të gjithë të kishim një askesor me personazhin tonë të preferuar nga një anime. Itachi mund të jetë i duhuri për tu dhuruar te një person që ju e njihni mirë. Apo simboli i fshatit Konoha.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Materiali

Lëkurë

Byzylykët e personalizuar me anime nuk mungojnë tek Gifi. Një aksesor i bukur është me interesant me simbole nga seriali juaj i preferuar. Mos harroni të zgjidhni modelin që dëshironi.

Naruto është kthyer, me këtë byzylyk Naruto! Festoni dashurinë tuaj për Naruto me këtë byzylyk të personalizueshëm. Byzylyku ka simbole në të: Konoha Village, Itachi’s Mangekyou Sharingan dhe të tjera. Jepini këtë byzylyk mikut tuaj ose anëtarit të familjes dhe thuaju të mendojnë për ty kur ta shikojnë. Askush nuk do të harrojë se kush jeni me këtë byzylyk Naruto që bie në sy.

Byzylyku Naruto është një domosdoshmëri për të gjithë fansat e Naruto. Ka një cilësi të lartë dhe një dizajn të bukur. Ky byzylyk do t’ju kujtojë personazhet tuaja të preferuara nga anime dhe do t’ju bëjë t’i idhulloni ata edhe më shumë. Mund të dalloni nëse dikush është adhurues i vërtetë i Narutos me këtë byzylyk me temë Naruto! Ai ka simbolin e fshatit Konoha dhe Mangekyou Sharingan të Itachi, duke e bërë atë aksesorin perfekt për çdo adhurues të animes.

Byzylyk Naruto është një aksesor Naruto që është lëshuar së fundmi.

Byzylyku është prej lëkure dhe përmban simbolin Konoha. Mangekyou Sharingan gjithashtu shfaqet në byzylyk pasi është një markë tregtare e klanit Uchiha.

Byzylyku Naruto është menduar për ata që duan të mbajnë gjallë fansat e tyre kudo që shkojnë! Ata jo vetëm që janë të mrekullueshëm si aksesorë, por gjithashtu bëjnë një deklaratë mjaft të madhe për dashurinë tuaj për Naruto dhe anime në përgjithësi.

Cili është personazhi juaj i preferuar i Naruto? Ne kemi byzylykë Naruto që i përshtaten stilit tuaj! Pavarësisht nëse jeni adhurues i fshatit Konoha ose Mangekyou Sharingan i Itachi, ne ju kemi mbuluar. E bërë prej lëkure, çdo byzylyk me siguri do t’i bëjë ditën e çdo fansi të Narutos. Merrni ato në Gifi tani!

 

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0