Kuti Muzike Naruto

Kuti Muzike Naruto

1,200 L

Kuti muzike druri e personalizuar me imazhin e animes “Naruto”

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Ngjyra

E zezë

Kuti Muzike Naruto e personalizuar me imazhin dhe tingujt muzikorë të animes “Naruto”. Këto kuti muzike kanë një dizajn shumë të veçantë. Ekipi i ri i Shtatë ka Naruton si udhëheqësin e tyre. Pas formimit të ekipit, studentët e tij kishin testuar duke i marrë këmbanat, të cilat testi ndoqi traditën e tyre të Team Seven. Vazhdimin mund ta diskutoni me mik/un/en tuaj sapo të ketë në dorë këtë dhuratë të vecantë.

Naruto Uzumaki është një shinobi i klanit Uzumaki të Konohagakure. Ai u bë Jinchūriki i Nëntë-Tails në ditën e lindjes së tij – një fat që bëri që ai të shmangej nga shumica e Konohas gjatë gjithë fëmijërisë së tij. Pasi u bashkua me Ekipin Kakashi, Naruto punoi shumë për të fituar njohjen e fshatit gjatë gjithë kohës duke ndjekur ëndrrën e tij për t’u bërë Hokage. Në vitet në vijim, përmes shumë vështirësive dhe sprovave, ai u bë një ninja i aftë, i konsideruar si hero si nga fshatarët, ashtu edhe nga pjesa tjetër e botës, duke u bërë i njohur si Heroi i Gjethit të Fshehur (fjalë për fjalë do të thotë: Hero e gjetheve të pemës së fshehur). Ai shpejt u dëshmua të ishte një nga faktorët kryesorë në fitoren e Luftës së Katërt Botërore Shinobi, duke e çuar atë të arrinte ëndrrën e tij dhe të bëhej Hokage i Shtatë i fshatit (fjalë për fjalë do të thotë: Hija e Shtatë e Zjarrit).

Ekipi 7 ishte një ekip Konohagakure i formuar nën udhëheqjen e Kakashi Hatake. Dy vjet e gjysmë pasi Sasuke Uchiha u largua nga fshati, Kakashi plotësoi dokumentet për të formuar Ekipin Kakashi, me ish-nxënësit e tij Naruto Uzumaki dhe Sakura Haruno tani që trajtohen si të barabartë përkrah mësuesit të tyre. Pas Yamato dhe Sai që iu bashkuan ekipit, grupi kaloi nga Team Yamato gjatë udhëheqjes së të parës.

Kuti Muzike Naruto vjen dhe me versione të tjera ku mund ti gjeni duke klikuar këtu.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0