Byzylyk One Piece – Ace

Byzylyk One Piece – Ace

1,000 L

Vetëm 1 stok

Byzylyk  me gur në ngjyrë të kuqe dhe i dekoruar me simbolin e Ace me peshë 48gr. Tepër i veçantë si dhuratë qoftë për vajza apo djem. Mjafton të jeni fansa të one piece dhe ju mund të krijoni një set të plotë me personazhet e tij.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk One Piece – Ace”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0