Kufje me Bluetooth

Kufje me Bluetooth

2,300 L

Lidhet me cdo pajisje që ka bluetooth, me celularin për të dëgjuar muzikë apo edhe për të folur në telefon.
Ka porte 3.5mm audio jack për tu lidhur me pajisjet që nuk kanë bluetooth. E përthyeshme për të kursyer hapsirë gjatë kohës që nuk janë në përdorim. Material shumë I mirë dhe I rehatshëm në kokë. Të rikarikueshme. Bateria mban 10 orë në përdorim maximal nonstop dhe 250 orë në standby.

SKU: 10029 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 170 × 170 mm
Ngjyra

Bojëqielli, Rozë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0