Mini Bluetooth Speaker EWA

Mini Bluetooth Speaker EWA

2,600 L

Vetëm 1 stok

Mini bluetooth speaker + cantë nga e cila mund të dëgjohet muzika- wireless

SKU: 10062 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Mini (e vogël) & Kompakte. Volum I lartë. Bateri që zgjat 15 orë. Cantë mbrojtëse nga ku mund të përdoret spikeri. Material I fortë dhe rezistent(metalik). Rezistent ndaj ujit (jo nëse rri I zhytyr në ujë për disa sekonda). Bluetooth 5.0 (më I shpejtë & rreze më e gjatë).

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Bluetooth Speaker EWA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0