Figurinë 2D Baki

Figurinë 2D Baki

1,000 L

Figurinë 2D Baki Hanma dhe Yujiro Hanma me gjatësi 15 cm dhe me bazament mbi të cilin mund të qëndrojnë.

SKU: 10557 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Materiali

Pecikllaz

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Figurinë 2D Baki”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0