Furçë për Pastrim Ekspresi

Furçë për Pastrim Ekspresi

600 L

Vetëm 1 stok

Furçë pastrimi për makineri ekspresi

SKU: 10196 Kategori:

Informacion shtesë

Furçë pastrimi për makineri ekspresi. Qime me fije natyrale me cilësi të lartë dhe dorezë për të qenë sa më praktike, një furçë e fortë e bërë mirë për përdorim të përditshëm.
Kjo furçë për mulli kafeje është krijuar posaçërisht për të larë mbetjet e bluara të kafesë pa dëmtuar tehet. Ndihmon në mirëmbajtjen e pajisjeve tuaja të shtrenjta të kafesë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Furçë për Pastrim Ekspresi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0