Portofol Lëkure për Femra

Portofol Lëkure për Femra

2,500 L

S’ka stok

Kuletë lëkure për femra. Material shumë i mirë dhe dizajn i vecantë. Hapësirë shumë e madhe me një dizajn shumë kompakt.

SKU: 10031 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 190 × 100 × 35 mm
Materiali

Lëkurë

Ngjyra

E zezë

Kuletë lëkure për femra. Material shumë i mirë dhe dizajn i vecantë. Dhuratat fine dhe praktike janë gjithmonë të duhurat për një femër. Portofoli lëkurë ka një punim tepër të vecantë dhe me detaje. Pjesa e brendshme ka hapësirë të mjaftueshme për të mbajtur para, të holla, karta etj. Stili që ka ky portofol bën të mundur përdorimin e tij edhe si një aksesor i vetëm i cili plotëson veshjen tuaja gjatë daljeve që do të bëni.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Portofol Lëkure për Femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0