Syze te Polarizuara “Retro Square Style”

Syze te Polarizuara “Retro Square Style”

2,200 L

Ka stok

Syze dielli të polarizuara unisex

SKU: 10106 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 145 × 140 × 45 mm
Ngjyra

E zezë + Kuqe

Syze dielli të polarizuara unisex. Polarizimi heq reflektimet e diellit nga sipërfaqet e ndryshme (metalike,rrugë të lagura,makinat.xhamat,pasqyrat etj.) duke mbrojtur syrin. Skeleti i syzeve është i stilit Retro Square me ngjyrë të zezë dhe kuqe. Shumë të lehta dhe nuk të lodhin syrin.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze te Polarizuara “Retro Square Style””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0