Mbajtëse për Kitarë

Mbajtëse për Kitarë

700 L

Ka stok

Mbajtësja e kitarës është lehtësisht e montueshme në murë dhe shërben më së miri për të vendosur instrumentin tuaj. Aksesori i nevojshëm për ti caktuar edhe kitares vendin e saj statik.

SKU: 10060 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Mënyra më e sigurt për të ruajtur kitarën tuaj është duke e varur atë në një mbajtëse posacërisht për këtë vegël muzikore. Lehtësisht e montueshme vetëm me anë të dy vidave të cilat vijnë së bashku në paketim. Dhuratë më praktike dhe në funksion të një personi nuk do mund të gjeni.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse për Kitarë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0