Izuku Midoriya Action Figure

Izuku Midoriya Action Figure

4,000 L

Vetëm 1 stok

Figurë aksioni Izuku Midoriya me gjatësi 18cm është një nga prurjet më të reja dhe më të vecanta për shkak të punimit të detajuar që ka dhe personifikimit perfekt me personazhin.

Informacion shtesë

Përmasa 180 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Izuku Midoriya Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0