Mini Kukulla Naruto

Mini Kukulla Naruto

1,000 L

Kukull Naruto, Kakashi, Sasuke, Itachi version Mini me bazament e cila i jep mundësinë për të qëndruar mbi një sipërfaqe. Dekor i cili mund ti shtohet koleksionit tuaj të animeve.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Përmasa 90 × 45 mm
Materiali

PVC

Mini Kukulla Uzumaki Naruto e krijuar me detajet më të vecanta të personazhit. Kukull e cila bën të lumtur të rritur dhe fëmijë, mjafton të jesh fans i Naruto. The Giftery ju jep mundësinë të keni disa personazhe minion që do të argëtojnë personat të cilëve do ja bëni dhuratë. Patjetër që kjo dhuratë mund ti bëhet edhe vetes. Aksesor që mund ta vendosni në komodinën apo raftin tuaj.

Sipas Jiraiya, Naruto i ngjan shumë babait të tij: ai ka flokë të verdhë-bjonde, me gjemba dhe sy blu, ndërsa trashëgon formën e syve dhe fytyrës së nënës së tij. Karakteristikat e tij të markës janë tre shenjat me mustaqe në faqet e tij. Gjatë Luftës së Katërt Botërore Shinobi, Dan Katō fillimisht ngatërroi Naruton për Nawaki për shkak të ngjashmërisë së tyre të madhe. Naruto ishte mjaft i shkurtër për moshën e tij gjatë Pjesës I, megjithëse u rrit duke u bërë më i gjatë se Sakura në Pjesën II. Naruto fillimisht mbante syze jeshile në ballin e tij, megjithëse ai i hedh ato pasi u bë një genin.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Kukulla Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0