Ndarës AUX me 6 porta

Ndarës AUX me 6 porta

600 L

Mund të lidhës celularin me deri në 6 kufje extra

SKU: 10128 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë, Blu

Sa prej jush i ndajnë gjërat me miqtë? 🎧

Pak muzikë dhe lumturia shijon ndryshe mes miqsh. Ju dhe shokët mund të lidhni kufjet tuaja dhe të jeni të bashkuar nën ritmet e së njëjtës këngë. Nuk ke pse te behesh kurioz më ca degjon shoku yt më i mirë kur jeni duke udhëtuar.

Pajisje e vogël por që punën e bën të madhe.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndarës AUX me 6 porta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0