Çakmak Elektronik

Çakmak Elektronik

1,200 L1,500 L

Çakmak Elektrik i Karikueshëm. Tashmë mund të zgjidhni versionin me plazëm ose me rezistencë.

SKU: 10127 Kategori: ,

Informacion shtesë

Peshë 42 g
Përmasa 76 × 30 × 7 mm

Po ju e dinit që kjo ekzistonte?
Çakmak Elektrik i Karikueshëm. I lehtë për tu perdorur mjafton të prekni ekranin dhe ndizet menjëherë. Spiralia që nxeh është me prekje nga të dyja anet. Vjen me kuti dhe i shoqëruar me fishën e karikimit. Kundra ujit. Fiks për tu mbajtur në xhep.

Tani mund të zgjidhni dhe versionin me plazëm. Çakmaku me plazëm është gjithashtu shumë i lehtë në përdorim dhe mund të jetë një dhuratë shumë e bukur për miqtë tuaj.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çakmak Elektronik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0