Mbajtëse Penezash

Mbajtëse Penezash

400 L

Aksesor për mbajtjen e penezave të kitares në mënyrë që të jenë sa më të sigurta dhe sa më pranë jush.

SKU: 10138 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 50 × 50 × 90 mm
Ngjyra

E zezë, E kuqe, Kafe

Materiali

Lëkurë

Aksesor për mbajtjen e penezave të kitares në mënyrë që të jenë sa më të sigurta. Mbajtësja mbyllet me anë të një kopse metalike. Materiali I saj është lëkurë ekologjike. Penzat e kitares janë tepër delikate prandaj duhen mbajtur gjithmonë të sigurta. Nëse një dhuratë ideale do të ishte e vogël dhe funksionale kjo do të ishte dhurata e duhur.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Penezash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0