Orë Rëre me Magnet 30sek

Orë Rëre me Magnet 30sek

1,500 L

S’ka stok

Matës kohe me magnet dhe rërë metalike

SKU: 10130 Kategori:

Informacion shtesë

Peshë 87 g
Përmasa 80 × 80 × 180 mm
Ngjyra

E zezë

Materiali

Dru, Magnet, Qelq

Koha është flori thotë populli!!
Orë me magnet e përshtatshme për ta mbajtur mbi tavolinën e zyrës apo në raftin tënd në shtëpi.
Në brendësi ka kristale te vogla hekuri që krijojnë forma të ndryshme. Zbritja e tyre nga njëra anë në tjetrën bëhet për 30 sekonda.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Orë Rëre me Magnet 30sek”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0