Kuti Muzike Piano

Ofertë!

Kuti Muzike Piano

Çmimi origjinal qe: 4,000 L.Çmimi i tanishëm është: 3,800 L.

Vetëm 1 stok

Kuti muzike piano me kurdisje. Dhuratë ideale për një artist apo për një person që pëlqen artin.

Melodia: Fur Elise

Informacion shtesë

Përmasa 90 × 150 × 160 mm
Materiali

Plastik

Piano është një instrument muzikor që luhet me tastierë dhe prodhon tinguj në varësi të shtypjes së tastave të ndryshme. Personat të cilët mësojnë të luajnë piano e dinë mirë se sa proces i vështirë dhe i gjatë është. Jemi të sigurt që një pianist do të donte të kishte një piano reale në shtëpinë e tij apo në studio muzikore por edhe si një objekt dekorues i vogël do të ishtë vërtet një kujtim i bukur.

Kutitë e muzikës janë identifikuese të The Giftery dhe cdo ditë mundohemi të ju sjellim modelet më të reja dhe në përmasa të ndryshme. Kuti muzike piano është prurja jonë më e re për ju të cilët mund ta dhuroni në shenjë vlerësimi drejt një personi që luan piano, që pëlqen artin apo si dhuratë për një artist.

Një dhuratë për një artist mund të jetë një gjë e vështirë për t’u gjetur pasi bota e tyre është e larmishme dhe e gjerë. Mjafton të dini se çfarë lloj arti pëlqejnë dhe cili është instrumenti i tyre i preferuar. Nëse është piano kjo kuti muzike mund të jetë një dhuratë ideale. Nëse nuk e dini, gjithmonë tek ne do të gjeni dicka që do të përshtatet me këdo. Personat për të cilat ju po mendoni do të vlerësojnë vëmendjen e dhuratës suaj në fund të fundit.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Piano”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0