Levë për celular

Levë për celular

1,500 L

Vetëm 1 stok

Game Controller për Celularë. Shijoje lojën tënde në maximum.
Ps. Shumë i nevojshëm për fëmijët që luajnë me celularë lojërat e tyre të preferuara. Duke e mbajtur në duar menaxhojnë largësinë nga të mbajturit afër dhe mbrojtjen e syve.

SKU: 10020 Kategori: ,

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Levë për celular”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0