Vendimmarrësi

Vendimmarrësi

1,500 L

Vetëm 1 stok

Zbavitu dhe merr një vendim!

SKU: 10119 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 130 × 250 × 100 mm
Materiali

Hekur, Magnet, Plastik

Lëreni vendimmarrësin të përcaktojë fatin tuaj. Lëviz topin dhe liroje. Topi do të ndalet mbi përgjigjen e duhur. Përgjigjet përfshijnë po, ndoshta, patjetër, në asnjë mënyrë, provoni përsëri dhe pyesni një mik.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vendimmarrësi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0