Kuti Muzike Titanic

Kuti Muzike Titanic

1,200 L

Vetëm 1 stok

Kuti muzike druri e personalizuar me  personazhet e “Titanic”.

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Ngjyra

Kafe

Kuti druri e personalizuar me imazhin e personazheve kryesore dhe tingujt muzikor të “Titanic”. Titanic fokusohet në historinë e Jack Dawson dhe Rose DeWitt Bukater të cilët ishin në bordin e anijes famëkeqe Titanic, shumë personazhe të jetës reale u përfshinë në film duke lënë gjurmë në memorien e secilit. Të dëgjosh tingujt e një muzike të luajtur nëpërmjet një kuti muzike, me një histori shumë të vecantë nga pas i jep vlera të mëdha një dhuratë. Rose një 17-vjeçare e cila rrjedh nga një familje aristokrate dhe pritet të martohet. Kur ajo hipën në anijen e Titanikut, ajo takon Jack Dawson, një artist dhe bie në dashuri me të. Histori dashurie e cila pati një impakt të madh në shoqëri, jehona e së cilës vazhdon ende edhe sot. Për dashamirësit e Jack dhe Rose kjo do të ishte në dhuratë e vecantë dhe unike.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Titanic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0