Loja Phase 10

Loja Phase 10

1,800 L

Vetëm 1 stok

Faza 10 është një lojë me letra për 2-6 lojtarë

SKU: 10151 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Faza 10 është një lojë me letra për 2-6 lojtarë. Qëllimi i lojës është të plotësojë të gjitha dhjetë fazat, një raund në të njëjtën kohë. Në fund të një raundi lojtarët do të shtojnë rezultatin e tyre bazuar në numrin dhe llojin e kartave të mbetura në dorën e tyre. Qëllimi është që të kemi rezultatin më të ulët në fund të lojës. Me shume detaje rreth lojes mund ti gjeni ne linkun: https://www.instructables.com/How-to-Play-Phase-10/

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Loja Phase 10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0