Mbajtëse Çelësash për Motorra Dc Comics

Mbajtëse Çelësash për Motorra Dc Comics

650 L

Mbajtëse çelësash për motorrista të personalizuara me superheronjtë më të njohur të të gjitha kohërave si Batman, Superman, Flash dhe Wonder Woman.

Informacion shtesë

Përmasa 130 × 30 × 3 mm

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Çelësash për Motorra Dc Comics”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0