Syze Retro Kingseven

Syze Retro Kingseven

3,000 L

Vetëm 1 stok

KINGSEVEN New Aluminum + walnut wooden Handmade.

SKU: 10056 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 180 × 170 × 70 mm
Ngjyra

E zezë, Kafe

Syze dielli për meshkuj me skelet alumini dhe pjesa e bishtave është prej druri të cilat janë të punuara me dorë #handmade. Këto syze janë prodhim I 2020-tës nga kingseven, kanë mbrojtje uv400, optikë të polarizuar dhe janë 100% handmade. Syzet vijnë bashkë me paketimin e tyre dhe aksesorët përkatës të cilët janë: këllëfi, cantë lecke, lecka për pastrim, manuali i shpjegimit të syzeve si dhe kutia e paketimit final.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Retro Kingseven”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0