Çantë Termus e Vogël

Çantë Termus e Vogël

1,000 L

Çantë termus mini. Shumë e mirë dhe praktike për në punë, apo shkollë. Përdoret në të gjitha stinët pasi ruan shumë mirë temperaturën.

SKU: 10082 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 220 × 140 × 150 mm
Ngjyra

E zezë, Gri, Me shumë Ngjyra

Materiali

Oxford

Çantë ushqimi termus. Shumë e përshtatshme për të mbajtur ngrohtë/ftohtë ushqimet për në punë apo shkollë. Ka hapsirë të mjaftueshme per te mbajtur ushqimet qe ju merrni me vete. Dizajnet e cantave janë të ndryshme dhe jemi të sigurt që edhe pamjes suaj do ti japin ngjyra. Ushqime të freskëta në verë dhe të ngrohta në dimër. Mund ti bëni një dhuratë funksionale vetes por mund të jetë nje dhuratë idelale edhe për mikun tuaj.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë Termus e Vogël”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0