Fshesë me Bateri 120W

Fshesë me Bateri 120W

5,000 L

S’ka stok

Fshesë dore e karikueshme për përdorim praktik.

SKU: 10071 Kategori:

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Pastroni shtëpinë dhe makinën tuaj më së miri. Fuqi e jashtëzakonshme thithëse. Një kombinim i 2 funksioneve të ndryshme në një fshesë të vetme: pastrim në të thatë dhe në të njomë. 5 aksesorë pastrimi për cdo cep të shtëpisë apo makinës tuaj. Filtër për pluhurat dhe insektet e ndryshme. E rikarikueshme.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshesë me Bateri 120W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0