Mini Kukulla Luffy Gear 5

Mini Kukulla Luffy Gear 5

1,500 L

Ka stok

Gear 5 rrit vetitë e trupit prej gome të Luffy-t, duke e bërë atë më të fortë dhe duke e lejuar të luftojë më lirshëm. Përveçse ka një trup prej gome, ai tani mund t’i transformojë gjërat rreth tij në gome, siç shihet kur devijoi frymën Bolo (Blast) të Kaidos duke përkulur një pjesë të tokës dhe duke e përdorur atë si mburojë.

Informacion shtesë

Përmasa 100 mm

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Kukulla Luffy Gear 5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0