Mini Kukulla One Piece

Mini Kukulla One Piece

1,200 L

Mini Kukulla One Piece me gjatësi 10 cm të personazheve më të veçantë Donquixote Doflamingo dhe Kaidou.

SKU: 10575 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 100 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Kukulla One Piece”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0